Zaznacz stronę

Logo firmy to najbardziej rozpalający wyobraźnię tematów dla świeżo upieczonych właścicieli firm. Zaraz po wyborze nazwy firmy jest też jednym z pierwszych etapów od których większość zaczyna myślenie o własnym biznesie. Budowanie własnej marki to długotrwały proces i warto zadbać o to aby od początku nasz przekaz był spójny zarówno usługowo/produktowo jak i graficznie.

Komu zlecić projekt logo?

Najprostszą opcją jest po prostu wpisanie w google frazy typu: „projekt logo wrocław„. W wyniku otrzymamy całą masę ofert firm zajmujących się projektowaniem graficznym. Przy wyborze agencji warto zwrócić uwagę na portfolio i styl poprzednich realizacji, możemy bowiem być pewni że otrzymamy logo w podobnej stylistyce i jakości. Kolejną rzeczą są opine firmy która ma dla nas wykonać usługę. Nie warto podejmować współpracę z firmą wokoło której krążą mieszane opinie w internecie, te pozytywne łatwo napisać samemu, jednak negatywne zawsze pochodzą od klientów. Aspekt ceny pominiemy ponieważ jest to indywidualna kwestia jednak zasada suwaka cena/jakość obowiązuje w każdej branży 🙂

Jak wygląda usługa projektowania logo?

Na podstawie briefu który prześlemy do agencji otrzymamy (w zależności od wariantu usługi) od jednej do kliku wersji wstępnych logo. Po wybraniu jednej ze ścieżek będziemy mogli zgłosić poprawki do projektu i tu również w zależności od usługi otrzymamy od jednego do kliku etapów poprawek. Po zakończeniu wszystkich etapów poprawek i zatwierdzeniu projektu powinniśmy otrzymać komplet plików rastrowych oraz wektorowych logo w wersji oryginalnej oraz na białym i czarnym tle.